Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas

Lina Žutautė

Ištrauka

Tai yra įgarsinta knyga - kurioje garsas susietas su tekstu - panašiai kaip karaokė. Ši knyga yra paruošta ePub3 formatu, kuris tinkamiausias skaityti ir klausyti planšetiniuose kompiuteriuose (iPad, Samsung Galaxy Tab ir pan.) ir didelio ekrano išmaniuose telefonuose (iPhone ir pan.), norėdami skaityti ir klausyti knygą aktyvuokite klausymo funkciją savo įrenginyje. Įrenginiuose su Android operacine sistema skaitymui rekomenduojame įdiegti Kobo skaitymo programėlę.
Norėdami skaityti ir klausyti knygelę kompiuteryje naudokite „Google Chrome“ naršyklės plėtinį „Readium“
(Pilna instrukcija - skyrelyje „Pagalba/Kaip skaityti“.)


„Kakė Makė ir netvarkos nykštukas" yra pirmoji jaunosios kartos dailininkės Linos Žutautės autorinė knyga. Tai yra šios knygos sumanymas, tekstas ir iliustracijos - tos pačios kūrėjos.

Tai tipiška paveikslėlių knyga, kiekviename jos atvarte - trumpas kelių sakinių tekstas ir intensyvūs, stilistiškai išraiškingi piešiniai. Žaismingai, panaudojant vaikų literatūroje įprastą sapno-pasakos principą, ugdomas vaiko įprotis tvarkytis, rūpintis savo daiktais. Paskutiniame puslapyje be teksto - subtili užuomina, jog už netvarką nykštukas gali nubausti ir tėtį...Pirmoji autorinė Linos knyga - tikra puota vaiko akiai: kiek čia visko pastebėti, įsižiūrėti, atpažinti ir... paklausinėti. Švelnus istorijos didaktizmas - tikras smagumėlis, o ne trūkumėlis. Paliovę šypsotis ir kikenti nepamirškit pasvarstyti, ką ten renka Nykštukas paskutiniajame piešinyje.

Kęstutis Urba

Daugiau
Leidykla Alma littera
Metai 2013
Leidinio kalba Lietuvių
Kategorijos Vaikų ir paauglių literatūra