Kaip pirkti?Krepšelis

Išsirinkite norimą pirkti knygą, spauskite mygtuką „Pirkti dabar“ ir būsite nukreiptas į Krepšelio puslapį. Jeigu norite įsigyti dar knygų, grįžkite į parduotuvę ir atlikite tą patį veiksmą kiekvienos išsirinktos knygos puslapyje. Kai į krepšelį susidėsite visas norimas knygas, pasirinkite banką, kurio internetinės bankininkystės paslauga norėtumėte pasinaudoti.

Apmokėjimo būdai

Mes priimame mokėjimus iš šių bankų: AB bankas "Swedbank", AB SEB bankas, AB bankas "DnB Nord", AB bankas "Citadele", Danske bankas, AB Nordea bankas, AB "Šiaulių bankas", UAB „Medicinos bankas“. Mokėjimų tarpininkas – mokėjimai.lt.
Pasirinkę reikiamą banką, būsite nukreiptas į Registracijos puslapį.

Registracija ir prisijungimas

Registracijos puslapyje įveskite savo Vardą ir Pavardę, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį (būtinai jį įsiminkite!). Jei perkate įmonės vardu, pažymėkite varnele laukelį Įmonei. Užpildykite reikiamus Įmonės rekvizitus ir spauskite mygtuką „Toliau“ – būsite nukreiptas į pasirinkto banko internetinės bankininkystės sistemos saugų puslapį. Nukreipimo metu gali pasirodyti mokėjimų tarpininko mokėjimai.lt nukreipimo langas – neišsigąskite, taip ir turi būti.
Jei jau pirkote anksčiau ir esate užsiregistravęs svetainėje, galite įvesti prisijungimo duomenis registracijos formoje arba viršutiniame dešiniajame kampe esančiame Prisijungimo bloke.

Apmokėjimas ir grįžimas į parduotuvę

Pasirinktoje internetinės bankininkystės sistemoje apmokėkite už knygą(-as). Atlikę apmokėjimą, būtinai paspauskite mygtuką „Grįžti pas pardavėją“.

Pastaba: kai kurių bankų internetinės bankininkystės sistemose nėra galimybės grįžti į parduotuvę. Tokiais atvejais po apmokėjimo uždarykite internetinės bankininkystės sistemos puslapį.

Užsakymo patvirtinimas ir knygos atsisiuntimas

Pirkėjai, internetinės bankininkystės sistemoje paspaudę grįžimo pas pardavėją mygtuką, bus iš karto nukreipti į savo paskyrą parduotuvėje ir joje ras parengtą įsigytos knygos ePub failą, kurį galės iš karto ir atsisiųsti.
Pirkėjai, kurių internetinės bankininkystės sistemoje nėra galimybės grįžti pas pardavėją, po kelių minučių po apmokėjimo gaus paskyros sukūrimo ir užsakymo patvirtinimo elektroninius laiškus; pastarajame bus įsigytos knygos atsisiuntimo nuoroda. Paspaudus ant jos, knyga iš karto bus atsiųsta į jūsų kompiuterį arba išmanųjį įrenginį. Skirtingos naršyklės skirtingai informuoja apie atsisiuntimą: a) atsiranda pranešimas siūlantis išsisaugoti failą pasirinktame kataloge; b) failas iš karto patalpinamas į Atsisiuntimų (Downloads) katalogą ir naršyklės apatinėje dalyje patalpinama nuoroda į atsiųstą failą. Abiem atvejais išsaugokite knygos failą norimame kataloge. Parsisiuntimų skaičius ribojamas, todėl pasistenkite prisiminti, kur išsaugojote knygą.

Pastaba: gali būti, kad paskyros sukūrimo ir/ar užsakymo patvirtinimo elektroniniai laiškai paklius į Nepageidaujamų laiškų aplanką. Todėl, jei per kelias minutes nuo apmokėjimo negavote patvirtinimo laiško, būtinai patikrinkite Nepageidaujamų laiškų aplanką - jie gali būti nukreipti ten. Itin retais atvejais laiškų gali nebūti ir Nepageidaujamų laiškų aplanke, todėl kad juos užblokavo Interneto paslaugų tiekėjas. Tokiu atveju grįžkite į parduotuvę ir prisijunkite prie savo paskyros įvesdami elektroninio pašto adresą ir slaptažodį, kurį įvedėte registracijos metu. Prisijungę spauskite „Mano knygos“ nuorodą ir atsisiųskite knygos ePub failą.

Elektroninės knygos skaitymas

Visą reikiamą informaciją rasite skyrelyje Kaip skaityti?.
Atkreipiame dėmesį, kad jūsų įsigytoje knygoje bus patalpintas vardinis ekslibris.

Pirkimo sąlygos ir taisyklės

Įsigydami knygą, jūs sutinkate su Pirkimo sąlygomis ir taisyklėmis.
Būtinai susipažinkite su jomis!